Nafpaktos Challenge

Γαλατάς Mtb-Road Race

1-Day North Odyssey

1-Day South Odyssey

JuniorXpert

Α/Α Bib NAME SURNAME ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ CLUB
1 1 ΣΤΕΛΙΟΣ ΝΙΤΗΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α 8-10 Α.Σ. "Ο ΠΡΩΤΕΑΣ"
2 2 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α 8-10 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
3 3 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α 8-10 Π.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
5 4 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΡΕΤΑΡΟΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α 8-10 Π.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
6 5 ΕΡΜΗΣ ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α 8-10 Π.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
7 6 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α 8-10 ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
8 7 ΦΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΚΡΙΒΟΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α 8-10 ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
9 8 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α 8-10 Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
10 9 ΠΑΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α 8-10 Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
11 10 ΙΑΣΟΝΑΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α 8-10 Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ
12 11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α 8-10 Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ
13 12 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΚΟΜΟΖΙΑΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α 8-10 ΣΥ.Φ.Α.ΓΕ.
14 13 ΣΠΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α 8-10 ΣΥ.Φ.Α.ΓΕ.
15 14 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΕΡΡΟΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α 8-10 ΣΥ.Φ.Α.ΓΕ.
16 15 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΑΓΚΟΥΡΟΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α 8-10 ΣΥ.Φ.Α.ΓΕ.
17 16 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α 8-10 ΣΥ.Φ.Α.ΓΕ.
18 17 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α 8-10 Α.Π.Ο. ΚΟΡΩΠΙΟΥ
19 18 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΟΙΜΟΥΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α 8-10 Α.Π.Ο. ΚΟΡΩΠΙΟΥ
20 19 ΕΜΜΕΛΕΙΑ ΓΑΛΑΝΗ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Θ 8-10 ΣΥ.Φ.Α.ΓΕ.
21 20 ΗΛΕΚΤΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΙΡΙΜΙΑ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Θ 8-10 ΣΥ.Φ.Α.ΓΕ.
22 21 ΝΕΦΕΛΗ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΥ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Θ 8-10 Α.Π.Ο. ΚΟΡΩΠΙΟΥ
23 22 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΔΑΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 11-12 ΘΗΣΕΑΣ Α.Ο.
24 23 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 11-12 Α.Σ. "Ο ΠΡΩΤΕΑΣ"
25 24 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΑΒΑΛΑΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 11-12 Α.Σ. "Ο ΠΡΩΤΕΑΣ"
26 25 ΝΙΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 11-12 Α.Σ. "Ο ΠΡΩΤΕΑΣ"
27 26 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 11-12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
28 27 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 11-12 Π.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
29 28 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΠΙΝΗΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 11-12 ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
30 29 ΑΚΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 11-12 Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
31 30 ΙΑΣΟΝΑΣ ΜΑΝΤΑΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 11-12 Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ
32 31 ΝΙΚΟΣ ΣΚΛΑΤΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 11-12 Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ
33 32 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 11-12 Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ
34 33 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΑΚΑΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 11-12 ΣΥ.Φ.Α.ΓΕ.
35 34 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΔΗΜΑΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 11-12 ΣΥ.Φ.Α.ΓΕ.
36 35 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 11-12 ΣΥ.Φ.Α.ΓΕ.
37 36 ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 11-12 ΣΥ.Φ.Α.ΓΕ.
38 37 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 11-12 ΣΥ.Φ.Α.ΓΕ.
39 38 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΡΑΒΙΑΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 11-12 ΣΥ.Φ.Α.ΓΕ.
40 39 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 11-12 ΣΥ.Φ.Α.ΓΕ.
41 40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΥΠΤΣΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 11-12 ΣΥ.Φ.Α.ΓΕ.
42 41 ΣΠΥΡΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 11-12 Α.Π.Ο. ΚΟΡΩΠΙΟΥ
43 42 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΣΟΥΧΑΝΤΑΡΗΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 11-12 Α.Π.Ο. ΚΟΡΩΠΙΟΥ
44 43 ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Θ 11-12 Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ
45 44 ΧΑΡΑ ΣΟΦΙΑ ΓΙΟΥΡΓΟΥΛΗ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Θ 11-12 Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ
46 45 NIKHΦΟΡΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14 ΘΗΣΕΑΣ Α.Ο.
47 46 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΖΩΤΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14 ΘΗΣΕΑΣ Α.Ο.
48 47 ΝΙΚΟΛΑΣ ΖΑΓΚΩΤΣΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14 Α.Σ. "Ο ΠΡΩΤΕΑΣ"
49 48 ΣΥΜΕΩΝ ΔΡΑΓΩΝΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14 Α.Σ. "Ο ΠΡΩΤΕΑΣ"
50 49 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14 Α.Σ. "Ο ΠΡΩΤΕΑΣ"
51 50 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΑΒΑΛΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14 Α.Σ. "Ο ΠΡΩΤΕΑΣ"
52 51 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΚΑΡΤΖΙΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14 Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
53 52 ΝΤΙΕΓΚΙΤΟΣ ΤΣΙΜΠΡΑΚΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14 Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ
54 53 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΜΑΡΙΑΛΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14 Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ
55 54 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14 Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ
56 55 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14 ΣΥ.Φ.Α.ΓΕ.
57 56 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΡΗΣ ΙΡΙΜΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14 ΣΥ.Φ.Α.ΓΕ.
58 57 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΠΑΤΣΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14 ΣΥ.Φ.Α.ΓΕ.
59 58 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΤΣΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14 ΣΥ.Φ.Α.ΓΕ.
60 59 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14 ΣΥ.Φ.Α.ΓΕ.
61 60 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ
62 61 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14 Α.Π.Ο. ΚΟΡΩΠΙΟΥ
63 62 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14 Α.Π.Ο. ΚΟΡΩΠΙΟΥ
64 63 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΔΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14 Α.Π.Ο. ΚΟΡΩΠΙΟΥ
65 64 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14 Α.Π.Ο. ΚΟΡΩΠΙΟΥ
66 65 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 13-14 Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
67 66 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 15-16 Α.Σ. "Ο ΠΡΩΤΕΑΣ"
68 67 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 15-16 Α.Σ. "Ο ΠΡΩΤΕΑΣ"
69 68 ΤΑΣΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 15-16 Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
70 69 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 15-16 Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
71 70 ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 15-16 Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
72 71 ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ 15-16 Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
73 72 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΪΔΗΝΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 15-16 Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ
74 73 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 15-16 Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ
75 74 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΙΔΕΣ 15-16 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ
76 75 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 15-16 Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
77 76 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΟΥΣΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 15-16 Α.Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ
78 101 ΧΑΡΗΣ ΤΣΟΥΚΑΣ OPEN KIDS 3-5  
79 102 ΠΕΡΣΕΑΣ ΠΑΝΟΥ OPEN KIDS 3-5 ZEN ME
80 103 ΜΕΛΙΝΑ ΤΑΜΑΠΡΟΠΟΥΛΟΥ OPEN KIDS 3-5 bbs bikexpert
81 104 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΠΑΛΗΣ OPEN KIDS 3-5  
82 105 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΡΕΤΣΟΣ OPEN KIDS 3-5  
83 106 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ OPEN KIDS 3-5 BN - BIKEEXPERT
84 107 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ OPEN KIDS 3-5 BN - BIKEEXPERT
85 108 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΤΑΞΑΣ OPEN KIDS 3-5  
86 109 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ OPEN JUNIOR 6-7 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ
87 110 ΜΑΞΙΜΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΣ OPEN JUNIOR 6-7  
88 111 ΟΡΦΕΑΣ ΛΙΒΑΝΟΣ OPEN JUNIOR 6-7 Bike porn night
89 112 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΖΑΝΕΤΟΣ OPEN JUNIOR 6-7  
90 113 ΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ OPEN JUNIOR 6-7 BN - BIKEEXPERT
91 114 ΝΩΝΤΑΣ ΣΠΑΓΚΟΥΡΟΣ OPEN JUNIOR 6-7 BN - BIKEEXPERT
92 115 ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ OPEN JUNIOR 6-7 IBM Club
93 116 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΗΤΡΟΣ OPEN JUNIOR 6-7  
94 117 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ OPEN JUNIOR 6-7 CYCLELAND
95 118 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΙΑΝΝΑΡΟΥ OPEN JUNIOR 6-7 CYCLELAND
96 119 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ OPEN JUNIOR 6-7 northbike.gr
97 120 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΕΤΑΞΑ OPEN JUNIOR 6-7  
98 121 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΤΑΝΟΣ OPEN ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ 8-10  
99 122 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΛΛΑΜΗΣ OPEN ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ 8-10  
100 123 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΙΑΣΑΣ OPEN ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ 8-10  
101 124 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΔΗΣ OPEN ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ 8-10  
102 125 ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ OPEN ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ 8-10 northbike.gr
103 126 ΙΩΑΝΝΑ ΝΤΟΥΝΗ OPEN ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ 8-10 Α.Π.Ο. ΚΟΡΩΠΙΟΥ
104 127 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΛΤΖΗΣ OPEN ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ 8-10  
105 128 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΙΤΣΙΩΤΗΣ OPEN ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ 11-12 Α.Π.Ο. ΚΟΡΩΠΙΟΥ
106 129 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΙΑΜΠΛΑΟΥΡΑΣ OPEN ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ 11-12 Α.Π.Ο. ΚΟΡΩΠΙΟΥ
107 130 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΠΑΛΤΖΗΣ OPEN ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ 11-12  
108 131 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΑΚΗΣ OPEN ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14  
109 132 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ OPEN ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13-14  
110 133 ΑΘΗΝΑ ΜΠΟΥΤΣH OPEN ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 13-14 Α.Π.Ο. ΚΟΡΩΠΙΟΥ
111 134 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΜΠΟΥΤΣΗ OPEN ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 13-14 Α.Π.Ο. ΚΟΡΩΠΙΟΥ
112 135 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΦΛΩΡΑΤΟΣ OPEN ΕΦΗΒΟΙ 15-18 Α.Π.Ο. ΚΟΡΩΠΙΟΥ
113 136 ΕΡΜΗΣ ΤΑΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ OPEN ΕΦΗΒΟΙ 15-18 BN - BIKEEXPERT.GR
114 137 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΟΥΣΗΣ OPEN ΕΦΗΒΟΙ 15-18 ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
115 138 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΑΡΔΗΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 19-39  
116 139 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΑΡΡΗΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 19-39 BN CYCLING
117 140 ΧΑΡΗΣ ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 19-39 Bn-cycling
118 141 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΡΑΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 19-39 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ
119 142 ΝΙΚΟΣ ΛΙΒΑΝΟΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 19-39 Bike porn nights
120 143 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΕΡΗΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 19-39 BN - BIKEEXPERT.GR
121 144 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 19-39 BN - BIKEEXPERT
122 145 ΑΝΔΡΕΑΣ NINHΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 19-39 A Σ ΠΡΩΤΕΑΣ
123 146 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 19-39 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. / CYCLELAND
124 147 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΑΛΑΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 19-39 Oaka box
125 148 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 19-39 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ
126 149 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΟΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 40+ Ν.Π.Ο. Χαλκιδας
127 150 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΒΑΡΗΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 40+ BN -CYCLING BIKE-EXPERT
128 151 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΤΖΙΔΗΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 40+  
129 152 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΑΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 40+ BN - BIKEEXPERT
130 153 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΑΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 40+ BN - BIKEEXPERT
131 154 ΑΛΚΗΣ ΣΠΑΓΚΟΥΡΟΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 40+ BN - BIKEEXPERT.GR
132 155 ΝΙΚΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 40+ bn-cycling bikeexpert
133 156 ΚΩΣΤΑΣ ΡΟΥΣΗΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 40+ bike porn might
134 157 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΛΕΟΥΣΗΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 40+ Cyclist odontotos
135 158 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΥ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 40+ pwteam
136 159 ΓΙΓΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 40+ CYCLELAND
137 160 ΤΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 40+ PSYCHO WHEELER TEAM
138 161 ΣΩΤΗΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 40+ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ
139 162 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 40+ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ
140 163 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 40+ BN - BIKE EXPERT
141 164 ΤΑΚΗΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 40+ ΑΙΟΛΟΣ Α.Ο.
142 165 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΟΛΟΒΟΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 40+ BN - BIKE EXPERT
143 166 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΥΧΑΝΤΑΡΗΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 40+ Α.Π.Ο. ΚΟΡΩΠΙΟΥ
144 167 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΩΝΑΡΑΣ OPEN ΑΝΔΡΕΣ 40+ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ
145 168 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΥ OPEN ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΛΦΑ
146 169 ΣΤΕΛΛΑ ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ OPEN ΓΥΝΑΙΚΕΣ BN-BIKE EXPERT
147 170 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ OPEN ΓΥΝΑΙΚΕΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ

2nd Nafpaktos Challenge 2017

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΒikeΟdyssey 2017

bike odyssey17

Ακαδημίες Ορεινής Ποδηλασίας

LOGO SYFAGESmall

Mourkos Rent Rooms

Romalea's Apartments

logo romaleasX1

Philoxenia Apartments

 

 

 

 

 

 

Scroll to top